Konsultacja ajurwedyjska znacznie odbiega od zwykłej wizyty u lekarza. Podczas konsultacji, która trwa dosyć długo, bo ok. 1,5 h, omawianych jest wiele aspektów Twojego życia. Ważna jest tu szczerość i zaufanie, tylko wtedy lekarz może zaproponować dobrze dopasowaną terapię. Istotnym elementem już po zaleceniu konkretnej terapii jest stan Twojej motywacji, od której w dużym stopniu będą zależeć rezultaty terapii. Ajurweda znajduje remedium na większość dolegliwości, jednak bardzo ważne jest zrozumienie swojej choroby oraz realizowanie zaleceń terapeuty.

Jak się przygotować do konsultacji?

  1. Przygotuj listę swoich dolegliwości i przebytych chorób.
  2. Jeśli masz aktualne badania weź je ze sobą (np. morfologia, usg).
  3. Dzień przed wizytą lub w dniu wizyty zaraz po przebudzeniu (przed myciem zębów i wypiciem czegokolwiek) zrób wyraźne zdjęcie swojego języka, najlepiej aby było widać również tylną jego część.

Po konsultacji otrzymasz:

  • dokładna diagnoza ajurwedyjska,
  • zalecenia żywieniowe dostosowany do Twojego stanu zdrowia, podstawowe przepisy na dania ajurwedyjskie,
  • zalecane zioła,
  • zalecane zabiegi, takie jak masaż czy zabiegi ajurwedyjskie.

Dostępne opcje:

1h250 zł
1,5h300 zł

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez PayU lub szybki przelew. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść