Skip to content

Skorzystaj z naszej Promocji 👉🏽 zrelaksuj się a także zadbaj o regenerację i nawilżenie †swojej skóry po okresie letnim.

👉🏽 Masaż Balijski olejkiem kokosowym 1h 250zł/os. lub 230zł/os. dla pary 🔥 zamiast 290zł/os.!

Masaż balijski to typowy dla wyspy Bali masaż relaksujący i odprężający, który oddziałuje na krążenie krwi i kanały przepływu energii. Zawiera w sobie również elementy akupresury i rozciągania. Wykorzystuje się w nim głębokie uciskanie dłońmi, rozcieranie i gładzenie skóry oraz stymulację punktów refleksyjnych. Masaż balijski jest bardzo skuteczny w przypadku napiętych i obciążonych mięśni. Dzięki oddziaływaniu także na tkankę łączną, m.in. ścięgna, technika ta jest skuteczna również w terapii urazów sportowych.

W ramach naszej wrześniowej promocji do uwielbianego przez naszych Gości masażu balijskiego dodajemy olejek kokosowy, którego niezwykłe właściwości mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Olejek wspomaga gojenie się ran, hamuje pojawianie się plam na skórze, działa łagodząco przy chorobach skóry, nawilża i wygładza skórę. Olej kokosowy zawiera także naturalne antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki, spowalniając procesy starzenia się skóry, sprawiając jednocześnie, że staje się ona jędrna i elastyczna.

👉🏽 Masaż Ajurwedyjski Abhyanga 1h 250zł/os. lub 230zł/os. dla pary 🔥 zamiast 280zł/os.!

Abhyanga to najpopularniejszy masaż ajurwedyjski. Abhyanga jest przeznaczony dla całego ciała, stóp i dłoni. Po zastosowaniu specjalnych ziołowych olejków leczniczych następuje delikatny masaż całego ciała. Podczas masażu terapeuta skupia się na najważniejszych punktach marma. Są to połączenia lub punkty spotkań energii życiowych w naszym ciele. Abhyanga może zwiększać produkcję białych ciałek krwi i przeciwciał, które zapewniają większą odporność na wirusy i choroby. Dlatego masaż ten jest uważany za ochronny i odmładzający organizm, spowalniający procesy starzenia i zwiększający witalność.

Aby osiągnąć pożądane korzyści, najważniejsze jest pozostawienie oleju na ciele tak długo, jak to możliwe, aby ułatwić wchłanianie oleju i osiągnąć pełne działanie lecznicze. Aby zwiększyć pożądany efekt, zaleca się kontynuowanie masażu od 7 do 14 dni.

Relaks i pielęgnacja dla Ciebie

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.